Hakkımızda

Home Hakkımızda
Hakkımızda

Topuz Dijital
Kurumsal

Firmamız 1999 yılında matbaa ve grafik tasarım hazırlıklarıyla sektörde faaliyet vermeye başlamıştır. Dijitalleşen iş piyasasında müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak 2005 yılı itibariyle matbaa,dijital baskı,grafik tasarım ve süblimasyon baskı alanlarında yatırım yapıp faaliyet alanlarını genişletmiştir. Günümüzde grafik tasarım hazırlıklarını bünyesinde yapan firmamız Dijital Baskı iç ve dış mekan,matbaa ve ambalaj üretimleriyle hizmet vermektedir.İlk gün ki istek ve gayretlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Sizlerle en kısa sürede iletişimde olmayı ümit ediyoruz. Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Misyonumuz

En iyi alt yapı, en iyi kadro ve çağdaş teknolojiyi kullanarak, tecrübeli ve güler yüzlü bir ekiple, müşteri memnuniyetini baz alan saygılı hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Açık hava reklamcılığında ilk akla gelen, güvenilir, kaliteli ve ekonomik reklam hizmeti vermektir. Hedef kitlenize en güvenilir yoldan ulaşmanızı sağlamak ve geri dönüşüm almanızı gerçekleştirmektir.

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım baskı öncesinin en önemli aşamasıdır.

Dijital Baskı

Dijital Baskı aşaması grafik tasarımı hazırlanmış iş planının ilk uygulama kısmıdır.

21 Yılı Aşkın Tecrübe

Grafik tasarım, dijital baskı ve uygulama ile açık hava reklamcılığı hizmeti vermekteyiz.
  • Grafik Tasarım
  • Dijital Baskı
  • Uygulama
  • Müşteri Memnuniyeti

Uygulama

Belirtilen iş lokasyonlarına montaj ve uygulamaları yapılmaktadır.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimliğinize uygun renklerle marka değeri oluşturuyoruz.